„Mała książka Wielki Człowiek” nadal trwa!

Kochani Czytelnicy przypominamy, że nasza biblioteka uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Mała książka Wielki Człowiek”.
Program skierowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i do ich rodziców.
Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które przyjdzie do naszej biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.
W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Akcja obejmuje wszystkie przedszkolaki z powiatu lubaczowskiego.
Wśród dzieci, które zdobędą dyplom Małego Czytelnika rozlosujemy nagrody książkowe.
Więcej o akcji na stronie: http://wielki-czlowiek.pl/